Nuçgüzel bir gelecek

burada başlar

Çocuklarımızın zeka, dikkat ve başarı isteyen BİLSEM tanılama sürecinde ve okul hayatında bir adım önde olmaları için online dokümanlar hazırlıyoruz.


GİRİŞ


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ

4400’den Fazla Orijinal Soru

Bilsem Sınavı İçin Testler

bilsem.gen.tr

Zeka ve dikkat geliştirici etkinlikler ile BİLSEM tanılama sürecine yönelik hazırlanmış deneme sınavları…

biz kimiz

Biz Kimiz?

Alanında uzman eğitimciler ve bilişim uzmanlarından oluşan ve  kendilerini  eğitime adamış büyük bir aileyiz.

ne yapıyoruz

Ne Yapıyoruz?

Zeka, dikkat ve başarıyı artırıcı online dokümanlarla öğrencilerimize hem okul başarısında hem de BİLSEM tanılama sürecinde destek oluyoruz.

c6

Ne Veriyoruz?

öğrencilerin yapmış oldukları online etkinliklere anlık geri bildirim vererek gelişim süreçlerini raporluyoruz. Öğrencilerin Türkiye çapında nerede olduklarını belirliyoruz.

fark yarat

BİLSEM tanılama sürecinde ve okul derslerinde fark yaratmak için bir adım atman yeterli…

Uzman eğitimcilerin hazırladıkları dokümanlar

Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerin ve bilişim uzmanlarının birlikte çalışarak hazırladığı online dokümanlarla öğrencilerin zeka, dikkat ve başarı seviyelerini artırabilirsiniz.

Gelişim raporları

Öğrencilerin yapmış oldukları online etkinliklerdeki tüm sorulara verdikleri cevaplar ve süreç içindeki gelişimlerini takip edebileceğiniz raporların yanı sıra Türkiye çapında öğrencinin seviyesini kontrol edebileceğiniz raporlara ulaşabilirsiniz.

Anlık geri bildirim

Online etkinliklere öğrencilerin verdikleri cevaplar sonrasında anında geri bildirim verilen sistemimizle gurur duyuyoruz.

“Bir kişi dünyadaki bir çocuk için fark yaratabilir. O çocuk; bir kişinin okyanustaki bir damla gibi görünmesine karşın, o damlanın bir insanın tüm dünyası olabileceğinin kanıtıdır. Birer birer dünyayı daha iyi hale getireceğiz…”

Pierre Omidyar

sen de katıl

Her öğrenciye kendi potansiyelini gösterebilmesi için fırsat verilmeli…

büyük düşün

Sıradan bir okulda, sıradan bir eğitim alması yerine küçük gruplarda, kendi becerilerini öne çıkarabileceği bir ortamda eğitim alması çok daha iyi…


GİRİŞ


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ