Hepimiz çocuklarımız için en iyisini isteriz, ancak bazen en masum görünen ekranlarda ne gibi tehlikeler olduğunu göremeyiz. Çocuklar için en iyisi ve en kötüsü aslında tek bir ekranda. Onlar için en iyisini seçin ? ? https://bit.ly/3jzlq4Y

MentalUP; çocuk gelişim uzmanlarının, akademisyenlerin ve oyun tasarımcılarının bir araya gelerek geliştirdiği, hem bilimsel hem eğlenceli beyin egzersizleri uygulamasıdır. İçerisindeki tüm egzersizler, oyun şeklinde tasarlandığı için çocuklar MentalUP’ı ek sorumluluk olarak görmüyorlar, severek ve eğlenerek kullanıyorlar.

MentalUP, çocukların teknolojiyi kontrollü ve faydalı kullanmalarına olanak sağlar. Zihinsel becerilerin dengeli gelişimi için her çocuğun öğrenme hızına uygun, kişiye özel, günlük 20 dakika ile sınırlı çalışma planını otomatik hazırlar.

Çocuklar birbirinden eğlenceli zeka oyunları oynayarak düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirirken, sizler de onların gelişimlerini raporlama ekranlarında gözlemleyebilirsiniz. Bu raporlar, çocuğun öne çıkan becerileri ve geliştirilebilir becerileri hakkında size güçlü ipuçları sağlar.
Ailelerin en sevdiği, en faydalı çocuk uygulaması MentalUP’a Google play store, App Store veya mentalup.net üzerinden erişebilirsiniz.

⚠️ Dikkat Geliştirme Egzersizleri & Oyunları
? Hafıza Geliştirme Egzersizleri & Oyunları
? Görsel Zeka Egzersizleri & Oyunları
? Sözel Zeka Egzersizleri & Oyunları
? Matematiksel Zeka Egzersizleri & Oyunları
? Mantık Geliştirme Egzersizleri & Oyunları

MentalUP’ı takip etmek için:

https://www.mentalup.net/​
https://www.facebook.com/mentaluptr​
https://www.instagram.com/mentaluptr/​

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir