“MentalUP’ı kullandıktan sonra dikkatim arttı ve matematik sınavlarında daha yüksek not almaya başladım”

MentalUP Web Sitesini Ziyaret Et ?
https://app.adjust.com/wnvbh79?campaign=youtube&adgroup=TR-general&fallback=https%3A%2F%2Fwww.mentalup.net

Ecem Tacalan:

– 9 yaşımdayım, Tevfik Fikret İlkokuluna gidiyorum. 4. Sınıf öğrencisiyim. MentalUP’ı 1,5 yıldır kullanıyorum ve çok eğleniyorum. Yaklaşık 25-30 dk’da günlük egzersizlerimi yapıyorum. Günlük egzersizim bittiğinde devam etmek istersem “Tüm Egzersizler” seçeneğiyle istediğim egzersizi yapabiliyorum. Egzersizleri yaparken hem eğleniyorum, hem de geliştiğimi düşünüyorum.

“Bir gün annemle birlikte MentalUP’ın performans raporlarına baktığımızda, dikkatimin çok düşük olduğunu gördük. Sonra, egzersizlerden hemen dikkat egzersizlerini yapmaya başladım. Kullandıktan sonra dikkatim gelişti ve matematik sınavlarında daha yüksek not almaya başladım.

Okul Başarısını artırmak için MentalUP’ı arkadaşlarıma tavsiye ederim. Aslında, sadece arkadaşlarıma değil; herkese tavsiye ederim! Siz de eğlenin”

Ecem Tacalan | Öğrenci

MENTALUP DİKKAT EGZERSİZLERİ İLE DİKKATİ GELİŞTİRME:

MentalUP’ın çocuklar üzerindeki olumlu etkileri gözlemlenmiş ve ruh sağlığı derneği tarafından pedagojik ürün olarak sertifikalandırılmıştır.

MentalUP’ın içerisinde yer alan dikkat geliştirme egzersizlerinin tamamı oyun şeklinde tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklar için ek sorumluluk anlamına gelen bir ödev gibi değil; eğlence aracı olarak değerlendirilmektedir. MentalUP ile çocuklar hem eğleniyor, hem de dikkat gelişimini destekleyerek okulda daha başarılı olabiliyorlar.

MentalUP’ın eğitici oyunları sadece dikkat kategorisinde değil; hafıza, görsel zeka, sözel zeka ve matematiksel zeka kategorisinde de oldukça ilgi görüyor.

Siz de MentalUP’ı deneyin, çocuğunuzun dikkat ve hafıza becerilerini geliştirirken, zihinsel becerilerini de destekleyin.

MentalUP’ta Neler Mi Var?

⚠️ Dikkat Geliştirme Egzersizleri & Oyunları
? Hafıza Geliştirme Egzersizleri & Oyunları
? Görsel Zeka Egzersizleri & Oyunları
? Sözel Zeka Egzersizleri & Oyunları
? Matematiksel Zeka Egzersizleri & Oyunları
? Mantık Geliştirme Egzersizleri & Oyunları

MentalUP’ı takip etmek için:

https://www.mentalup.net/
https://www.facebook.com/mentaluptr
https://www.instagram.com/mentaluptr/

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir